Moravské koláče

Výtečné moravské koláče, po kterých se doslova zapráší. Lahodné nadýchané těsto doplňte svěží klidně i mírně kyselou ovocnou náplní. Recept si nezapomeňte uložit, protože u jedné dávky koláčů rozhodně nezůstane.

Nadýchané slané plněné rohlíčky

Slané rohlíčky z listového těsta jsou skvělým nápadem na rychlou svačinu nebo pohoštění pro návštěvy. Náplň si můžete upravit podle chuti, takže rohlíčky můžou být jenom se sýrem, nebo i s šunkou a salámem. V receptu je již osvědčená kombinace ingrediencí, se kterou rozhodně chybu neuděláte.

Poctivé staročeské buchty

Vychutnejte si vynikající staročeské buchty podle osvědčeného rodinného receptu. Už při přípravě provoní celý byt a na stole se moc dlouho neohřejí, protože nejlépe chutnají ještě teplé. Pokud máte rádi sladké, nezapomeňte před servírováním buchty jemně pocukrovat.

Tapiokový pudink

Tapiokové perly se vyrábí z kořene manioku. Neobsahují lepek a v jejich složení dominují hlavně škrobnaté látky. Jde o skvělý recept pro paleo stravování, do bezlepkové diety a podobně. Typickou strukturu a chuť tapiokových perel rozhodně musíte vyzkoušet. V dochucení se meze nekladou a klidně vyzkoušejte i nové kombinace. Níže najdete základní recept na tapiokový …

Nadýchaná ovesná kaše

Ovesná kaše je zdravou snídaní i svačinou. Příprava je jednoduchá a kaši si můžete dochutit libovolným ovocem, oříšky a čokoládou, takže si jí snadno upravíte podle svých představ. Podívejte se na základní recept, se kterým si připravíte dokonale nadýchanou ovesnou kaši.